Video
Video

Online Reklam Videosu Nedir?


Online reklam, YouTube, Instagram ve Facebook gibi dijital kanallar üzerinden ürün veya hizmet tanıtımının yapılmasına denir. Potansiyel müşterilere ulaşabilmek adına online reklam oldukça önemlidir.  Günümüzde hizmetinize sunulmuş çeşitli video reklam biçimleri vardır. Bu biçimlerin her biri, yaratıcı mesajlarla müşterileri çekmeniz için benzersiz fırsatlar sunar. Reklam veren için birçok avantajı bulunmaktadır.


Kurgu Ajans, her işletmenin kendi hedeflerine bağlı kalarak reklam videoları kurgular. Başta İstanbul olmak üzere, tüm Türkiye'deki firmalar için video reklam çözümleri sunarak müşterilerinize daha kolay ve daha hızlı ulaşmanızı sağlar.


Sektörünüze özel araştırma ve geliştirme çalışması yapar. Oyunculu, sunuculu, seslendirmeli, 2 boyutlu (2D) veya 3 boyutlu (3D) animasyon videolarının hangisine/hangilerine ihtiyacınızın olduğunu belirler. Metin yazarları, senaryo, kurgu, animasyon, seslendirme ve müzik ekibiyle reklam videonuzu tek çatı altında hazırlar.


Oyunculu Tanıtım Videoları
Kurgu Ajans, işinizi en iyi bir şekilde anlatan yüksek etkili video reklamları oluşturur. Performans odaklı hazırladığı reklamları online veya offline kanallarda yayınlayabilirsiniz.


Seslendirmeli Tanıtım VideolarıReklam stratejinizi belirlerken işletmenizi çeşitli aşamalardan geçirir. Bunun için hedef kitlenizi tanımladıktan sonra ürününüzün ya da hizmetinizin konseptini belirler. Sektörünüz veya işiniz için özel günlerde farklı reklam konseptleri sunarak, müşterilerinizle etkileşiminizin daima yüksek kalmasını sağlar. 


2D veya 3D Animasyon Videoları
Kurgu Ajans tarafından hazırlanan reklam videolarından bazı örnekleri aşağıda bulabilir; Kurgu Ajans’ın video çalışmalarını genel olarak incelemek için web sitemizdeki Video Örnekleri sayfasına gidebilir; Kurgu Ajans ile iletişime geçerek firmanız için kaliteli ve işlevsel reklam videoları hazırlatabilirsiniz.