Sıkca Sorulan Sorular


Reklam amacınıza göre hangi paketi seçeceğinizi belirleyebilirsiniz. Örneğin; marka bilinirliğini artırmak, ürün tanıtımı yapmak, kampanya ya da fırsatları duyurmak hedefleriniz arasında yer alabilir. Bu durumda amaca uygun reklam paketini seçmeniz oldukça önemli. Kullanacağımız reklam metinleri ve görselleri, bu amaca göre değişiklik gösterecektir.

Başka sitelerden sizin sitenize link verilmesini sağlamalısınız. Firmanıza özgü içeriğin zengin metinlerden oluşmasını sağlamalısınız. Ayrıca ana sayfanızda bağlantılı metinlere yer vermelisiniz. Site içeriğinizi güncel tutmalısınız.

Sistemimizde yer alan Hazır Web Paketlerimiz Seo Uyumludur. Google'da ve diğer arama motorlarında kendiliğinden çıkmaktadır. Web sitenizin google arama sonuçlarında çıkması yaklaşık 10-15 gün sürer. 

Satın aldığınız web paketinin kurulumu yapıldıktan sonra içerikleri düzenlenir ve 15 gün içerisinde teslim edilir. Video tasarımlar ve görsel tasarımlar ise 4-7 gün arasında teslim edilmektedir.

Web paketlerimizde otomatik olarak çoklu stil ve tasarım sitenize yüklenir ve dilediğiniz tasarımı seçerek sayfalarını düzenleyebilirsiniz. Reklam videolarında firmanıza veya markanıza özel bir tasarım istiyorsanız, Kurgu Ajans tasarım ekibimiz sizlere bu konuda beğeninize göre baştan sona yeni bir tasarım hizmeti sunabilir. Ayrıca beğendiğiniz bir tasarımı firmanıza uyarlayabilir. Görsel tasarımlarda özgün ve yenilikçi olmak hedeflenir, bu yüzden hazır tasarımlardan ziyade özel tasarımlar önerilir. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Dijital dünyada sunduğumuz reklamlar, firmaların pazarlama çalışmaları için en önemli araçtır. Reklamınızın hem sosyal medya platformlarında hem de TV kanallarında yayınlanmaya uygun olması için şeffaflığına, faydalı olmasına ve etik değerlere bağlı kalmasına özen gösteriyoruz.

E-ticaret siteniz için bir adet ana domain belirlemeniz gerekmektedir. Diğer domainleriniz için sınırsız yönlendirme yapabilirsiniz. Yönlendirilen tüm domainler ana domain adı altında açılacaktır.

Web sitemiz üzerinden dilediğiniz içerik paketini sepetinize ekleyip alışveriş yapabilirsiniz. EFT/ Havale online ödeme sistemleri ile paket ücretini ödeyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bu esnada verilerinizde herhangi bir kayıp söz konusu olmaz.

Yeni e-ticaret paketi satın almış müşterilerimiz mesai saatleri içerisinde, dilediği zaman destek ekibimizden telefonla destek alabilirler. Ayrıca destek sistemi üzerinden talep oluşturarak bilgi edinebilirsiniz. Kurgu Ajans ailesi olarak, tüm süreçlerinizde yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM