Hakkımızda


Hakkımızda

Kurgu Ajans nedir?

Kurgu Ajans, reklam faaliyetlerini sosyal medya ve diğer dijital platformlar üzerinden yapan reklam ajansıdır. Televizyon ve internet gibi çeşitli iletişim kanalları ile reklam stratejilerini geliştirmiş, hizmetlerini çok kısa bir sürede hedef kitleye duyurmuştur.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alan Kurgu Ajans, web tasarım, grafik tasarım, video tasarım ve diğer dijital hizmetleri ile kurumsal firmaların profesyonel ve güvenilir çözüm ortağıdır.


 

Kurgu Ajans ne iş yapar?

Kurumsal kimliğinizi yansıtırken, etkili uygulamalarla amacınıza odaklanır. Firmaların gereksinimlerine, hizmetlerine, ürünlerine, pazarlama ve tanıtım stratejilerine göz önünde bulundurarak ürettiği tasarımlarla kesin sonuca ulaşır. Youtube, Twitter, Facebook, Instagram gibi sosyal medya kanalları ve Google gibi reklam hizmeti veren platformlarda hedef kitlenizi arttırmanıza yardımcı olur.

Kurgu Ajans, markanızı bir adım öne taşıyacak uzmanları ile müşterilerinizle bağınızı güçlendirir. Sorunlarınızı ya da taleplerinizi destek ekibiyle hızlı bir şekilde çözüme ulaştırır.