Reklam Videolarının Hazırlanma Süreci


Reklam Videolarının Hazırlanma Süreci
Reklam Videolarının Hazırlanma Süreci

İşletmenizi, şirketinizi sektörel ürün ve hizmetlerinizi en etkili şekilde tanıtmanın yolu reklam videolarıdır. Reklama önem veren kişiler ve kurumlar, satış stratejilerini buna göre belirlemekte ve pazarlama faaliyetlerini video reklamlarla gerçekleştirmektedir. Kurgu Ajans'ın video tasarım ekibi, YouTube, Facebook ve Instagram gibi popüler sosyal medya kanalları için dijital video reklamlar üretir. Dijital ortamda markanızı tanıtan reklam videoları üretir. Size sadece yayınlamak kalır.


İşletmeye özel tasarım

Kampanyalı fiyatlar

10 Gün içinde teslim


3 adımda reklam videonuz hazır!

Kurgu Ajans'ın video tasarım ekibi senaryonuzu hazırlar, çekim veya seslendirme aşaması ve ekran tasarımının ardından videonuzu teslim eder.

1. Senaryo 

Sektörünüzdeki en önemli anahtar kelimeleri seçerek, işinizi en az cümle ile en verimli şekilde anlatırız. Metin yazarlarımızın hazırlamış olduğu senaryoyu müşterimizin onayına sunarız.  Hangi sektörde hizmet verdiğiniz, hangi amaçla bize başvurduğunuz, daha önce reklam ile ilgili çalışmanız olup-olmadığı, hangi platform için nasıl bir çalışma istediğiniz gibi birçok soru sizleri anlamamız için kritik önem taşımaktadır. Ardından taleplerinizi değerlendiririz ve öne çıkmanızı sağlayacak detayları buluyoruz.

2. Çekim veya Seslendirme

Deneyimli ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarımızla, seslendirme veya oyunculu video çekiminizi yaparız. 

3. Ekran Tasarımı

Deneyimli ekibimiz tarafından hedef kitleniz için açık, anlaşılır bir ekran tasarımı yaparız. Performansı ispatlanmış, yüksek verimli ve dönüş odaklı video reklamınız 10 gün içerisinde teslim edilir.